Власне виробництво декоративних стінових панелей МДФ
Декор під дерево та білий
Ми приймаємо ваші замовлення, індивідуально прорахуємо вартість, виходячи із розмірів та побажань.
Розмір панели 2200*2000*18 мм
З'єднання панелей шип паз
Монтується на стіну шляхом приклеювання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Материал | МДФ |
| Длина | 440 мм |
| Высота | 160 мм |
| Толщина | 4 мм |
| Тип использования | Для внутренних работ |
| Количество в упаковке | 8 шт |
| Покрываемая пачкой площадь | 0.556 кв.м |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма поставки материала | Упаковка |
| Покрытие | Масло-воск |
Информация для заказа
- Цена: 702 ₴








