Ламінат Колекція Bella Aqua Block 24h пропонує шість дизайнів, названих жіночими іменами.
Високий клас стирання в поєднанні з товщиною 10 мм гарантує довговічність протягом багатьох років.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kronopol |
| Страна производитель | Польша |
| Текстура ламината | Дуб |
| Класс износостойкости | 33 |
| Класс истирания | АС5 |
| Ширина | 242 мм |
| Длина | 1380 мм |
| Толщина | 10 мм |
| Наличие фаски | Да |
| Покрываемая пачкой площадь | 1.67 кв.м |
| Количество в упаковке | 5 шт |
| Можно применять в качестве покрытия на «теплый» пол | Да |
| Гарантийный срок | 30 мес |
| Структура поверхности | Структурная |
| Влагозащита | Да |
Информация для заказа
- Цена: 905 ₴/кв.м


