Дверное полотно
Цена выстовочного образца -50%
Размер 800 х 2000 мм
Двері торгової марки "Гранд" колекції Lux виготовлені з якісних матеріалів, покриті екошпоном Impress (Німеччина) в кольорах Нордік, Шервуд та Білий. Також для кольорів Мадагаскар, Ламеціо та Небраска використовується екошпон Surteco (Німеччина). Каркас дверей виготовлений із масиву сосни, покритий МДФ накладками з екологічно чистого матеріалу европейських виробників, на які в подальшому наноситься екошпон вказаних виробників. Екошпон – це високоякісний матеріал призначений для обробки поверххонь но основі рафінованої целюлози. Обробка виконується на пласких пресах, а також на обладнанні для ламінації. В основі покриття-найдрібніші частки дерева, що скріплені смолами під довготривалим тиском. Перед процесом склеювання волокна проходять процедуру фарбування, на виході ми маємо тонкий дерев’яний лист з високими якісними характеристиками.
Переваги екошпону Impress, Surteco:
- Екологічно чистий та безпечний матеріал, для виготовлення використовуються натуральні частки дерева;
- Не містить формальдегіду;
- Бюджетний варіант натурального шпона;
- По малюнку та структурі імітує поверхню натурального дерева;
- Не вигорає під дією сонячних променів;
- Стійкість до дії вологи та пари впродовж 24 годин, можно використовувати вологе прибирання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | RODOS |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Дверное полотно |
| Материал дверного полотна | МДФ |
| Материал дверной коробки | Дерево |
| Число полотен двери | Однопольные |
| Тип открывания двери | Механический |
| Способ открытия двери | Распашная |
| Отделка поверхности межкомнатной двери | ПВХ |
| Комплектация | |
| Наличие ручки | Нет |
| Наличники | Нет |
| Уплотнители | Нет |
| Дверные петли | Нет |
| Дверной упор | Нет |
| Размеры | |
| Ширина двери | 900 мм |
| Высота двери | 2000 мм |
| Толщина двери | 38 мм |
- Цена: 3 996 ₴


