Екологічність. Під час виробництва SPСпокриття не використовуються шкідливі хімічні речовини, тому воно безпечне для здоров'я і навколишнього середовища. Воно не містить важких металів або формальдегідів.
Зменшення шуму. Завдяки своїй конструкції з підкладкою, Спокриття знижує шум, створюваний при ходьбі, на відміну від плитки або ламінату. система замкового з'єднання дозволяє просту та швидку установку SPC
завдяки технології виготовлення усі партії ідентичні.
Легка установка покриття. Що зберігає час і зусилля під час встановлення.
Ідентичність партій SPC покриття. Різноманіття дизайнів ЅРСпокриття доступне в широком у асортименті кольорів, текстур і декоративних ефектів, що дозволяє легко знайти оптимальний варіант для будь- якого інтер'єру.
Надзвичайна міцність. Спокриття виготовлене з комбінації матеріалів, що роблять його
надзвичайно стійким до зношування, подряпин і ударів.
Розмір 2400*115*6,5/7 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Urban Surface |
| Форма поставки материала | Доска |
| Длина | 2400 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Толщина | 7 мм |
| Тип винилового покрытия | Многослойное |
| Тип присоединения | Замковое |
| Самоклеющаяся | Нет |
| Наличие фаски | Да |
| Толщина защитного слоя | 0.5 мм |
| Вид покрытия | Виниловое |
| Количество в упаковке | 6 |
- Цена: 342 ₴/пог.м


