Вінілове SPC-покриття APRO (виробництво Туреччина) - це жорстке кам'яно-полімерне покриття для підлоги, що поєднує міцність каменю і естетику дерева.
Розмір-1532*225*4+1 мм
2,413 кв.м./уп
Переваги APRO SPC Тепла підлога: Сумісний із системами підігріву (максимум +27°C) Акустика: Вбудована підкладка (зазвичай IXPE) покращує звукоізоляцію та теплоізоляцію. Вологостійкість: 100% водостійкий матеріал, підходить для ванн, кухонь та коридорів.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | APRO |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 1532 мм |
| Ширина | 225 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Тип вінілового покриття | Багатошарове |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Кількість в упаковці | 7 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 2.413 кв.м |
| Тип приєднання | Замкове |
| Наявність фаски | Так |
| Товщина захисного шару | 0.55 мм |
| Колір | Бежевий |
| Вид покриття | Вінілове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴/кв.м




