Ідеально гнучкий плінтус для арок, колон і будь-яких інших нерівних поверхонь. Величезні можливості дизайнерського оброблення підлогових покриттів із ПВХ. Гнучкі краї плінтуса утримують декоративну смугу всередині плінтуса. Виготовлений у кількох дизайнах: білий, шоколадна бронза, пісочний, неіржавка сталь, срібний, срібно-сірий.
Характеристики
- Виробник Dollken
- Довжина 2,5 м
- Висота 60 мм
- Товщина плінтуса до 5 мм
Встановлення плінтуса від 120 грн/м.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dollken |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | ПВХ |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Ґатунок плінтуса | C |
| Колір | Білий |
| Кількість кабель-каналів | Без кабель-каналу |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴




