Переваги водостійкого плінтуса Arbiton Vigo 80 Білий 1:
100% водостійкий плінтус;
Абсолютно екологічний матеріал без вмісту ПВХ. Нова гібридна технологія;
Суперматова поверхня;
Удароміцний матеріал із захистом UV від вигоряння;
Дуже гнучкий – підходить для нерівних стін;
Різні варіанти кріплення (клей, кріплення).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arbiton |
| Країна виробник | Польща |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Матеріал | Дюрополімер |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 2200 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴





