Ламинат Kastamonu (Кастамону) Колекція Wings — це продукція турецького виробника (одного з найбільших у Європі, заснована 1969 р.), яка здобула високу популярність завдяки поєднанню доступної ціни, європейських стандартів якості (33 клас) і широкого асортименту дизайнів.
Паковання 1,899 кв.м.
Переваги ламінату Kastamonu
- Висока зносостійкість: Покриття не протирається і зберігає зовнішній вигляд під час активної експлуатації впродовж 15-25 років.
- Вологостійкість Моделі мають підвищену стійкість до вологи, що дає змогу використовувати їх у кухнях і передпокої.
- Легкість монтажу Замкова система дає змогу збирати та розбирати підлогу кілька разів без пошкоджень.
- Реалістичний дизайн: Завдяки EIR-тиснення (тиснення у регістрі), ламінат складно відрізнити від натуральної деревини.
- Демократична ціна: Оптимальне співвідношення «ціна-якість», що дає змогу недорого зробити надійну підлогу.
- Стійкість до навантажень: Матеріал чудово витримує тиск від важких меблів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kastamonu |
| Країна виробник | Туреччина |
| Текстура ламінату | Дуб |
| Клас зносостійкості | 33 |
| Клас стирання | АС4 |
| Ширина | 197 мм |
| Довжина | 1205 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 1.899 кв.м |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Гарантійний термін | 300 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 574 ₴/кв.м


