Основні переваги вбудованого плінтуса:
- ідеальний під будь-яке оздоблення стін і вписується в різноманітність підлогових покриттів, чи то вініл, ламінат, чи то дошка;
- можливість підсвітку, що дасть змогу вам використовувати його на сходах, у коридорах і санвузлах;
- простота в догляді, абсолютно не вибагливий матеріал, досить очистити вологим прибиранням;
- стійкість до зовнішніх чинників, як-от перепад вологи та температури;
- суперекції місця, відсутність кутів, виступів і як доповнення — меблі впритул до стіни;
- простий монтаж, головне, не забути, що профіль монтується до зведення стін;
- об'ємний із дверима прихованого монтажу;
- можливо монтувати як із декоративною вставкою, так і без неї, створюючи ефект "парюхих стін".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ключук |
| Країна виробник | Україна |
| Вид плінтуса | Прихованого монтажу |
| Матеріал | Алюміній |
| Ширина | 2 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 2700 мм |
| Покриття | Анодоване |
| Колір | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴/пог.м



