Міжкімнатні двері Rodos DeLux-14 напівскло сатин 2 Темно сірий
До комплекту входить:
Завіса накладна "Rodos" Антична бронза/Хром/Графіт/Хром матовий/Біла (к-кт 3шт)
Комплект лиштві на один бік
Замок магнітний з відповідною планкою "Rodos" Хром матовий
Розмір полотна 600,700,800,900*2000 мм

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RODOS |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дверне полотно |
| Матеріал дверного полотна | МДФ |
| Матеріал дверної коробки | Дерево |
| Кількість полотен двері | Одностворчаті |
| Тип відкривання дверей | Механічний |
| Спосіб відкриття дверей | Розпашна |
| Оздоблення поверхні міжкімнатних дверей | ПВХ |
| Колір | Білий |
| Комплектація | |
| Наявність ручки | Так |
| Кількість замків | 1 шт. |
| Лиштви | Так |
| Ущільнювачі | Ні |
| Дверні петлі | Так |
| Дверний упор | Ні |
| Дверна коробка | Так |
| Розміри | |
| Ширина дверей | 900 мм |
| Висота дверей | 2000 мм |
| Товщина дверей | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 070 ₴


