Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kastamonu |
| Країна виробник | Туреччина |
| Клас зносостійкості | 32 |
| Ширина | 197 мм |
| Довжина | 1205 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Наявність фаски | Так |
| Площа, що покривається пачкою | 1.899 кв.м |
| Кількість в упаковці | 8 шт. |
| Можна застосовувати в якості покриття на «теплу» підлогу | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Ламінат |
| Фаска | Фаска V4 |
| Товщина ламелии | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 569 ₴/кв.м



